SISTEMATSKI PREGLED - 1. godina - redoviti studenti

27.11.2019, 13:47:45

Poštovani studenti,

Obavještavamo vas da će se od 04. prosinca 2019. u prostoru Odjela za školsku medicinu na Batali, Od svetog Mihajla 6, obavljati sistematski pregledi za redovite studente prve godine studija Hotelijerstvo, restoraterstvo i gastronomija koji su u ak. god. 2019./2020. prvi put upisali prvu godinu preddiplomskog studija.

Sistematski pregledi su obavezni.

Nakon  obavljenog  sistematksog  pregleda  obvezno  je  zatražiti  potvrdu  od  liječnice  i predati je u Evidenciju studija za studentski dosje.

U nastavku su popisi studenata po grupama i terminima za sistematski pregled. Zbog  Zakona  o  zaštiti  podataka,  popis  je  sastavljen  prema JMBAG-u  (matični  broj st udenta u ISVU sustavu). Vaš JMBAG možete vidjeti kada se prijavite na studomat (broj u zagradi uz Vaše ime).