Obavijest o održavanju ispitnih rokova - LIPANJ 2020.

19.05.2020, 13:54:00

Dragi studenti,

Ovim putem Vas obavještavam da će se ispitni rokovi u lipnju 2020. održati prema redovitom kalendaru nastave, točnije:

1. ispitni rok: od 1. lipnja do 13. lipnja

2. ispitni rok: od 15. lipnja do 27. lipnja

Održavanje ispita biti će organizirano na dva načina: uživo u zgradi Sveučilišta ili online kao i na prethodnom ispitnom roku. O točnom načinu održavanja svakog pojedinog ispita biti ćete pravovremeno obaviješteni.

U periodu od 29. lipnja do 17. srpnja 2020. održati će se ispitni rok iz kolegija koji se zbog svojih specifičnosti nisu održali u izvanrednom ispitnom roku u travnju 2020.

Napominjem:

Navedenim ispitima će moći pristupiti isključivo studenti koji su u travnju imali uvjet za polaganje ispita, tj. koji su ranije odslušali predavanja iz kolegija. Studenti koji su tek u ovom tekućem ljetnom semestru (2020.) odslušali predavanja iz tih kolegija neće moći pristupiti polaganju ispita u navedenom ispitnom roku.

Raspored termina ispitnih rokova će u što kraćem biti objavljen na web stranicama studija.