Okrugli stol „Woman in Research – Communities of Practice“

18.06.2013, 09:34:59

U utorak 18. lipnja, od 13.30 do 15.30 sati u zgradi Sveučilišnog kampusa (sala za sastanke - 1. kat) profesorica Marija Jakovljević i profesorica Melanie Bushney sa Sveučilišta South Africa održat će Okrugli stol s temom Women in Research (WiR) - Communities of  Practice.

Delegaciju sa Sveučilišta  South Africa predvodi prof. Sheryl Buckley, direktorica School of Computing, College of Engineering, Science and Technology, a program predstavljaju prof. Marija Jakovljevic sa School of Computing, College of Engineering, Science and Technology  i prof. Melanie Bushney sa School of Management Sciences

Cilj posjete je uspostaviti suradnju i uključiti Sveučilište u Dubrovniku u navedeni projekt.  Suradnja između institucija predviđa zajedničke posjete, zajedničke publikacije članaka u znanstvenim  časopisima i knjigama, sudjelovanje na međunarodnim konferencijama, organizaciju radionica i drugih aktivnosti.