Nastupno predavanje mr. sc. Sande Kapetanović

01.10.2015, 10:04:23

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja („Narodne novine“ br. 129/05.) i Odlukom Senata donesenom na 123. sjednici održanoj 29. rujna 2015., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u okviru redovite nastave studija Financijski menadžment pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati mr. sc. Sanda Kapetanović.

Tema nastupnog predavanja je „Porezni sustav i izbjegavanje porezne obveze“. Nastupno predavanje održat će se u Domu športova Ploča, na adresi Tina Ujevića 1, Ploče, u subotu, 17. listopada 2015., s početkom u 9 sati.