Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje stručne prakse u OTP banci

12.12.2016, 13:52:27

Pozivaju se studenti preddiplomskih i diplomskih studija Odjela za ekonomijui poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku na obavljanje stručne prakse u poslovnici Dubrovnik OTP banke.

Stručna praksa nudi se za četvero studenata u okviru Sektora maloprodaje i za dvoje studenata u okviru Sektora poslovnog bankarstva. Praksa će trajati mjesec dana, a prvi studenti započet će već u siječnju 2017.Studenti zainteresirani za obavljanje prakse i/ili za više informacija o ovoj praksi mogu se javiti u Službu za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata  na e-mail: karijere@unidu.hr, na tel: 446 042 ili osobno u ured u Sveučilišnom kampusu (Branitelja Dubrovnika 41).Prijave se zaprimaju do 23. prosinca 2016. a trebaju sadržavati životopis i motivacijsko pismo.