Postani Compingov stipendist/ica!

14.12.2016, 13:13:06

Ukoliko ste redovan student treće godine preddiplomskog studija ili prve godine diplomskog studija (student 3. ili 4. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija) sljedećih fakulteta: Fakultet elektrotehnike i računarstva; Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (studij matematike, studij fizike); Fakultet organizacije i informatike; Tehničko veleučilište; i ostalih fakulteta u Republici Hrvatskoj koji izvode navedene  programete imate prosjek ocjena za vrijeme cjelokupnog studiranja 4.0  ili više, možete se prijaviti za dobivanje Compingove stipendije.

Koliki je novčani iznos stipendije?

Stipendisti primaju mjesečnu stipendiju u iznosu od:

3. godina studija = 2000 kn

4. godina studija = 3000 kn

5 godina studija = 4000 kn

Kako se prijaviti?

Pošaljite prijavu i životopis putem e-maila;  stipendije@comping.hr

U prijavi navedite studentski status, godinu studija i prosjek ocjena. Do kada se zaprimaju prijave?

Zainteresirani studenti svoje prijave moraju poslati najkasnije do  30.12. 2016.

Više info na: