Prvenstvo Sveučilišta u malom nogometu

22.12.2016, 15:21:58
Prvenstvo Sveučilišta u malom nogometu

Nautičari prve godine pobjednici turnira

U srijedu 07.prosinca odigrana je finalna utakmica prvenstva Sveučilišta u malom nogometu u kojem su studenti 1. god. studija Nautike bili uspješniji od kolega s Akvakulture, također brucoša, rezultatom 4:3.

Finalna utakmica bila je izuzetno neizvjesna, rezultatska prednost između finalista je od početka do kraja bio samo jedan gol. Studenti Akvakulture su uglavno vodili da bi Nautičari izjednačavali i konačno prelomili utakmicu u svoju korist posljednjim pogotkom 2 minute prije kraja susreta.

Ipak se može reći da su Nautičari zasluženo osvojili zlatnu medalju budući da su istog protivnika svladali i u ranijoj fazi natjecanja.

Za pobjednike su nastupili: Ivan Krisstović, Ante Vukasović, Josip Nebergoj i Mateo Butirić.

Čestitamo!