VODITELJI POSLOVNICE - Obavijest o terminu održavanja testiranja stranog jezika

06.02.2017, 15:16:22

Poštovani polaznici Seminara i stručnog ispita za voditelja poslovnice,

obavještavamo vas da će se testiranje aktivnog znanja engleskog jezika održati 9. veljače 2017. (četvrtak) u 15 sati u zgradi Ćira Carića 4 (u prostorijama sveučilišnog centra za jezike).

Molimo vas da obavezno na testiranje donesete preslike svjedodžbe iz srednje škole ili preslik indeksa visokoškolske ustanove kojim se dokazuje pasivno znanje drugog stranog jezika, kako bi vam se na potvrdi o aktivnom znanju stranog jezika dodalo da pasivno poznajete drugi strani jezik.

Također je obavezno na testiranje donijeti potvrdu o uplaćenim troškovima za testiranje kako biste mogli pristupiti testiranju.

Troškovi testiranja aktivnog znanja jezika iznose 375,00 kn.

Podaci za uplatu su:

Primatelj: Sveučilište u Dubrovniku

Poziv na broj (obavezno): 66151902-24

Svrha uplate: testiranje aktivnog znanja jezika

Molimo sve polaznike da poštuju termin testiranja, naknadno testiranje neć biti moguće.

Ukoliko niste u mogućnosti testirati se u terminu koji je zadan, testiranje ćete moći obaviti u Turističkoj školi Dubrovnik ili pri nekoj školi stranih jezika i tako pribaviti potrebnu potvrdu.