INFO DANI O ERASMUS+ PROGRAMU

10.03.2017, 15:08:56

Povodom novih natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka i stručne prakse, Služba za međunarodnu odnose i istraživačke projekte Sveučilišta u Dubrovniku organizira INFO dane o ERAMUS+ programu od 14. do 16. ožujka 2017. u sljedećim terminima:

- 14. ožujka, u 12 sati, u zgradi Sveučilišnog kampusa - sala za sastanke na 1. katu

- 15. ožujka, u 12 sati, na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju (Lapadska obala 7) - učionica B2

- 16. ožujka, u 12 sati, u zgradi na adresi Ćira Carića 4 - učionica B04

Mole se svi studenti zainteresirani za odlazak na studijski boravak ili na stručnu praksu kroz Erasmus+ program da se odazovu u što većem broju.

Napomena: ako zbog predavanja ili drugih obveza studenti nisu u mogućnosti prisustvovati predavanju u "svojoj" zgradi mogu doći na prezentaciju u druga dva termina.