Nastupno predavanje dr. sc. Irene Ipšić

16.05.2017, 12:01:18

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja („Narodne novine“ br. 129/05.) i Odlukom Senata donesenom na 140. sjednici održanoj 24. travnja 2017., obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u sklopu redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati dr. sc. Irena Ipšić. Tema nastupnog predavanja je Izvori za povijesno-demografska istraživanja. Nastupno predavanje održat će se u središnjoj zgradi sveučilišnog Kampusa, na adresi Branitelja Dubrovnika 41, u učionici broj 116, u utorak, 23. svibnja 2017. u 15 sati.