Jakov Šeparović i Nikola Mihaljević studentski prvaci Hrvatske u tenisu

22.05.2017, 13:21:34

Biograd na Moru bio je domaćin završnice studentskih natjecanja Unisport Finals, održane od 18. do 21. svibnja, a koja je okupila više od tisuću natjecatelja u različitim sportovima. Predstavnici Sveučilišta u Dubrovniku, studenti prve godine Odjela za elektrotehniku i računarstvo Jakov Šeparović i Nikola Mihaljević osvojili su 1. mjesto u tenisu. U konkurenciji od 13 visokoškolskih ustanova, naši su studenti redom pobjeđivali Sveučilište u Osijeku, Sveučilište u Splitu, Sveučilište Sjever. U polufinalu su bili bolji od Sveučilišta u Rijeci i u finalu od Veleučilišta VERN. Ovim uspjehom Jakov i Nikola stekli su pravo nastupa na Europskom studentskom prvenstvu koje će se u ljeto 2018. igrati u Portugalu.