Obavijest svim studentima - Anketa o kvaliteti nastavnih aktivnosti

29.05.2017, 14:31:24

Poštovani studenti,

Na Sveučilištu u Dubrovniku provodi se studentska anketa za vrednovanje kvalitete nastavnika i nastave. Anketa se izvodi preko Studomata te studenti mogu ili sa Sveučilišta ili iz svog doma u bilo koje vrijeme u navedenom periodu ispuniti anketu. Anketni upitnik je u potpunosti anoniman.

Cilj provođenja ovog istraživanja jest ocjena rada nastavnika na pojedinom predmetu, stoga pozivamo sve studente na ispunjavanje ankete (koje traje svega nekoliko minuta) u što većem broju. Vaši iskreni odgovori mogu ukazati na eventualne nedostatke i teškoće u nastavi te utjecati na unapređenje kvalitete nastave i nastavnika na Sveučilištu.

- Anketi se pristupa preko Studomata/Isvu sustava
- jednom prilikom se ocijene svi kolegiji koje su studenti slušali u semestru

- anketa je u potpunosti anonimna,
- ne ocjenjuju se nastavnici koji nisu držali nastavu to jest
nastavnici koji su isključivo formalni nositelji kolegija
- ukoliko se pristupa preko smartphone-a, nakon ulaska u ISVU sustav potrebno je odabrati desktop verziju na dnu stranice

Više o načinu ispunjanja i izgledu ankete možete vidjeti na https://www.isvu.hr/upute/display/TUT/Anketa.