Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje studentske prakse u Uredu DNŽ u Bruxellesu

08.03.2018, 12:01:31

Sveučilište u Dubrovniku i Dubrovačko-neretvanska razvojna agencija DUNEA d.o.o.  dogovorile su međusobnu suradnju u vezi s obavljanjem stručne prakse u uredu Dubrovačko-neretvanske županije u Bruxellesu.

Ured DNŽ u Bruxellesu omogućit će studentu na praksi besplatni smještaj u stanu u Bruxellesu. Ostale troškove (put, hrana, javni prijevoz...) koje će student imati prilikom obavljanja stručne prakse snosit će sam student na praksi.

Student/ica za obavljanje stručne prakse odabrat će uzimajući u obzir težinski prosjek ocjena.

Zainteresirane studente molimo da pošalju životopis i motivacijsko pismo na e-mail: karijere@unidu.hr do 7. travnja 2018.